Dystrybucja

Baby&Travel wyłącznym dystrybutorem na Polskę marki Kinder by Nature

Jesteśmy dystrybutorem akcesoriów dla dzieci, specjalizującym się w wyszukiwaniu innowacyjnych produktów i ich sprzedaży w kanałach B2B oraz B2C. Działamy w branży dziecięcej od 2013 roku.
W Baby&Travel kierujemy się przede wszystkim naszą ekspercką wiedzą i doświadczeniem, a także empatią rodzica. Stawiamy na najlepsze akcesoria dla dzieci i wyjątkowe zabawki. Funkcjonalność i wysoka jakość to cechy. które łączą wszystkie marki w naszym portfolio. Oferowane przez nas produkty sprowadzamy z różnych zakątków świata, Od Europy, przez Azję, po Amerykę i Australię. Dystrybuujemy na wyłączność ponad 2000 produktów rezprezentujących 23 światowej klasy marki z 11 krajów. Prowadzimy sprzedaż również na zagranicznych rynkach (Niemcy, Austria, Litwa, Łotwa, Estonia), gdzie klienci mogą nabyć nasze produkty.

Czujemy się odpowiedzialni. dlatego analizujemy i testujemy rozwiązania, które sprawiają, że wyjście z dzieckiem z domu jest proste i przyjemne. a czas zabawy upływa w formie kreatywnej nauki. W tym celu powołaliśmy Radę Ekspertów, złożoną z pracowników naszej firmy oraz specjalistów w dziedzinie rozwoju dzieci logopedzi, pediatrzy, psychoterapeuci i wielu innych, którym na sercu leży dobro najmłodszych. Do naszej Oferty trafiają wyłącznie produkty, które przeszły wieloetapowy proces weryfikacji i otrzymały nasz unikalny stempel jakości „Rada Ekspertów baby&travel rekomenduje

Dlaczego wybraliśmy Kinder by Nature?

„Baby&Travel to marka odpowiedzialna społecznie, dlatego do naszej oferty trafiają wyłącznie produkty, co do których nie mamy żadnych wątpliwości. Zdecydowaliśmy się na dystrybucję chusteczek Kinder By Nature, ponieważ jesteśmy w 100% pewni ich jakości, bezpieczeństwa składu oraz działania na wrażliwą skórę dzieci.”

Małgorzata Matyjaszczyk – założycielka Baby&Travel

Sprawdź dlaczego wybraliśmy chusteczki Kinder by Nature

Masz pytania? Napisz do nas!