W 100% PEWNY SKŁAD

Opracowując skład chusteczek, zależało nam, by znalazły się w nim TYLKO NATURALNE SKŁADNIKI. Dlatego z pełną świadomością wyeliminowaliśmy substancje, które są w wielu chusteczkach dostępnych na rynku, a które mogą być szkodliwe dla wrażliwej skóry dziecka. Z myślą o maluchach ze skórą problematyczną i z egzemą, użyliśmy w naszych chusteczkach wyłącznie komponentów, które pochodzą z roślin.

Tylko naturalne składniki

Glukozyd kaprylowo kaprynowy – jeden z najdelikatniejszych naturalnych detergentów, powstających z surowców roślinnych. Posiada właściwości nawilżające, które sprawdzają się w pielęgnacji skóry wrażliwej i skłonnej do alergii. Doskonale się pieni oraz łagodnie myje, dlatego jest często stosowany w preparatach kosmetycznych dla dzieci.

CO WYELIMINOWALIŚMY ZE SKŁADU

Skład chusteczek dla niemowląt jest w 100% bezpieczny. Został tak pomyślany, by wyeliminować wszystkie te komponenty, które mogą podrażniać delikatną skórę maluchów lub prowadzić do zaostrzenia egzemy. W Kinder by Nature NA PEWNO nie znajdziesz alkoholu, parabenów, chloru, SLS, SLES, lanoliny, beznoesanów, ftalanów, propylenu, glikolu, fenoksyetanolu, triklosanu czy metyloizolinonu. Wybierając Kinder by Nature, zyskujesz pewność, że w chusteczkach, którymi pielęgnujesz swoje dziecko jest 99% ultraczystej wody i 1% składników pochodzenia roślinnego.

BEZPIECZNE DLA PLANETY

Jesteśmy dumni z tego, że chusteczki Kinder By Nature są bezpieczne, zarówno dla wrażliwej skóry Twojego dziecka, jak i dla planety!
Tkanina użyta do produkcji chusteczek została wykonana z miazgi drzewnej, naturalnego produktu ubocznego, powstałego podczas produkcji mebli. Półprodukt drzewny pozyskiwany jest legalnie, zgodnie z zasadami zrównoważonej gospodarki i z dbałością o środowisko.
Ponieważ celuloza drzewna jest naturalnym składnikiem, chusteczki Kinder by Nature są W 100% BIODEGRADOWALNE. W rzeczywistości ROZKŁADAJĄ SIĘ ZALEDWIE W 60 DNI — w przeciwieństwie do chusteczek poliestrowych, których proces rozkładu może trwać nawet 500 lat!
Energia wykorzystywana w fabryce, produkującej chusteczki Kinder by Nature pochodzi w 100% z energii odnawialnej. Warto podkreślić, że na składowiska trafia 0% odpadów z produkcji.
Skymark Packaging International Ltd. potwierdza, że do produkcji naszych chusteczek nie używa się komponentów pochodzących od zwierząt, a podczas procesu produkcji nie wykonuje się testów na zwierzętach.
Opakowanie chusteczek zostało w 100% wykonane z materiałów nadających się do recyklingu. Oznacza to, że można je ponownie wykorzystać do produkcji kolejnych opakowań.

Wielokrotnie nagradzane chusteczki

Chusteczki Kinder by Nature od lat cieszą się zaufaniem wśród rodziców w Wielkiej Brytanii. Zostały również docenione przez ekspertów zajmujących się tematyką rodzicielstwa i zdobyły wiele prestiżowych nagród. W 2023 roku Kinder by Nature otrzymały złoto w kategorii chusteczki nawilżane. Wyróżnienie przyznał opiniotwórczy magazyn Mother&Baby, który od 30 lat testuje produkty z przyszłymi rodzicami i w ten sposób wyłania najlepsze w swojej kategorii.
SILVER_CIRCLE_2048x2048

zamów online

Odkryj czystą moc natury z chusteczkami nawilżanymi Kinder by Nature – 99% wody i 1% składników roślinnych dla najdelikatniejszej pielęgnacji Twojego maluszka.

15,99 

Dostępne w sklepie
babyandtravel.pl

45,00 

Dostępne w sklepie
babyandtravel.pl

85,00 

Dostępne w sklepie
babyandtravel.pl

165,00 

Dostępne w sklepie
babyandtravel.pl